tapicerka skórzana Łódź odnawianie i regeneracja
tapicerka skórzana Łódź naprawa i regeneracja
tapicerka skórzana Łódź naprawa, regeneracja
tapicerka skórzana Łódź naprawa
tapicerka skórzana Łódź regeneracja
tapicerka skórzana Łódź naprawa oraz regeneracja
naprawa Łódź regeneracja Łódź
tapicerka skórzana Łódź naprawa i regeneracja serwis
tapicerka skórzana Łódź odnowa
fotel samochodowy naprawa Łódź

Nasz serwis samochodowy w Łodzi poleca...

Designed by GOEMO.de
naprawa tapicerki skórzanej Łódź
regeneracja i naprawa tapicerki skórzanej Łódź
Regeneracja naprawa skórzanej tapicerki samochodowej Łódź - naprawa foteli
regeneracja tapicerki skórzanej Łódź
regeneracja oraz naprawa tapicerki skórzanej Łódź

Naprawa, regeneracja (odnawianie) skórzanej tapicerki samochodowej Łódź Naprawa foteli samochodowych Łódź

Naprawa samochodów wszystkich marek

Audi
BMW
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Jeep
Kia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Skoda
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo

Aleksandrów Łódzki
Głowno
Konstantynów Łódzki
Kutno
Łask
Łęczyca
Łowicz
Łódź
Ozorków
Pabianice
Poddębice
Rzgów
Sieradz
Szadek
Turek
Tuszyn
Uniejów
Zduńska Wola
Zgierz

Naprawa tapicerki, regeneracja foteli skórzanych, naprawa foteli samochodowych Łódź


Naprawa i regeneracja skórzanej tapicerki samochodowej:

Łódź, ul. Parkowa 8.

Tel. 503 - 646 - 771.Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia dogodnego terminu wizyty.

Tapicerka skórzana

w samochodzie to element wykończenia wnętrz auta bardzo powszechnie wykorzystywany przez producentów samochodów. Skóra dodaje autu prestiżu, ładnie się prezentuje i co bardzo ważne, jest łatwa do utrzymania w czystości - oczywiście jeśli stosuje się do tego odpowiednie środki. Dość istotną zaletą

tapicerki skórzanej

jest to, że przy jej właściwym traktowaniu i pielęgnowaniu zachowuje ona wszystkie swe walory użytkowe i co również istotne, wygląda estetyczne przez wiele lat.

Podczas wieloletniego użytkowania samochodu z tapicerką skórzaną rzeczą normalną jest to, że na jej powierzchni pojawić mogą się różnego rodzaju zadrapania, mniej lub bardziej liczne pęknięcia, różne zagniecenia, płytsze lub głębsze rysy, przetarcia, czy wreszcie nieco bardziej poważne uszkodzenia spowodowane np. ostrymi przedmiotami.

Wiele z tych śladów użytkowania

skórzanej tapicerki samochodowej

to jedynie rany powierzchowne i można je usunąć, przywracając tapicerce prawie pierwotny, nowy wygląd. Podejmując decyzję o odnowieniu i regeneracji tapicerki skórzanej można spodziewać się, że z jej powierzchni zniknie większość śladów jej użytkowania.

Regenerując (odnawiając) tapicerkę skórzaną w samochodzie eliminuje się popękania, ślady przetarć i uszkodzenia mechaniczne (np. po ostrych przedmiotach). Co więcej, skóra odzyskuje miły dotyk, zwłaszcza w miejscach mocno zużytych - szorstkość skóry wynika m.in. z jej intensywnego wysuszenia i braku o nią dbałości - właściwa pielęgnacja i stosowanie właściwych dla skóry środków konserwujących wiele w tym zakresie pomaga. Częste mankamenty

tapicerki skórzanej

to tłuste plamy powstałe wskutek jej kontaktu z tłuszczami rozmaitego pochodzenia - dobra wiadomość jest taka, że te usterki można również z dość dobrym skutkiem usuwać.

Naprawa, regeneracja i odnowienie tapicerki

obejmować może również całkowite koloryzowanie jej powierzchni, co po wcześniejszym zastosowaniu zabiegów mających na celu zniwelowanie skutków uszkodzeń mechanicznych daje wręcz znakomite rezultaty - aby jednak efekt regeneracji skóry starczył na długie lata, na sam koniec jej powierzchnia jest zabezpieczana odpowiednimi preparatami chemicznymi specjalnie do tego celu stworzonymi. Pamiętać należy również o późniejszym, leżącym już w gestii właściciela samochodu, konserwowaniu tapicerki skórzanej.

Niekiedy niestety zdarzają się wyjątki, że niektóre z elementów tapicerki, z racji na znaczny stopień jej zniszczenia, nie nadają się one do regeneracji. W takich wypadkach dość dobrym rozwiązaniem (poza oczywiście zakupieniem nowych foteli) jest całkowity demontaż fotela i wszycie w miejsce elementów zniszczonych nowego fragmentu tapicerki.

Wobec powyższych argumentów,

regeneracja i odnowienie skórzanej tapicerki samochodowej

, to bardzo rozsądne wyjście w stosunku do kosztownej wymiany foteli przednich, tylnych i ewentualnych pozostałych elementów pokrytych skórą wewnątrz auta.

Aby regeneracja tapicerki skórzanej mogła zostać przeprowadzona konieczny jest demontaż foteli i ewentualnie pozostałych elementów poddawanych naprawie z wnętrza samochodu. W dalszej kolejności sam fotel jest rozkręcany, tak aby zabiegi konserwujące skórę dotarły do każdego jego nawet bardzo trudno dostępnego zakamarka.

Czas regeneracji skóry uzależniony jest od zakresu napraw, uszkodzeń, wielkości powierzchni poddawanej odnawianiu itp. i z racji na wykorzystywaną technologię (czyszczenie, nanoszenie koloru, zabezpieczanie, schnięcie po poszczególnych operacjach i inne) trwa około kilka dni roboczych

Aby skorzystać z naszych usług należy dostarczyć do naszego warsztatu wymontowane elementy tapicerki dowolną firmą kurierską lub Pocztą Polską, ewentualnie przyjechać do nas z nimi osobiście.